Gizlilik Sözleşmesi

Bu duyuru dünya genelinde bütün hizmet ürünlerimizi kapsamı altına almaktadır. Hizmetler Efsonet ve web siteleri için geçerli olmakla birlikte Efsonet.com’un hizmetleri dahilinde tüm koşullar geçerlidir. Siteye giriş yapan herkes bu koşulları kabul etmiş olmaktadır.

Toplanmış olan kişisel bilgi veriler sonucunda;

*Efsonet.com sitesi hizmetine kayıt yaptırdığınızda hür iradenizle vermiş olduğunuz bilgileri toplar. Size özel içeriği özelleştirmek, kaliteli kullanıcı deneyimi sunmak maksadı ile sizden almış olduğumuz bilgileri farklı Efsonet hizmetlerinden ya da 3. şahıslardan almış olduğumuz veri ve bilgiler ile birleştirerek yayına sunabilmekteyiz.

*Efsonet hizmetlerini ne şekilde kullandığınız konusunda bilgi alabilmek amacı ile çerezler kullanılacaktır.

*Tarih, saat ve tüm bilgiler dahilinde otomatik kayıt sistemiyle Efsonet.com’un sunucuları, web sitemizi ziyaretinizde URL, IP adresi tarayıcı türü ile dil ve istediğiniz tarih ile kayıt olur.

*Bilgiler yasal doğrultuda gerekli görüldüğünde verilebilir.

*Telif hakları kişiye ait ya da ajanslardan temin edilmiş olabilir. Yazarların yazdığı yazılardan Domatesuyu.com ve Admin dışında yazarlar sorumlu olmaktadır.

*Sitemizde bulunan her türlü görsel ve yazının kaldırılması istendiğinde sitemizin yetkilileri size bir inceleme maili gönderir. Gerekli görülen yazı 3 gün mühletinde silinerek karşı tarafa bildirim yapılır. Yazı silinmiş olduğu halde durdurma kararı ile site kapatılması söz konusu olursa, katılmış olduğu süre zarfında ki zararı karşı taraf karşılamakla mükellef olup, açılacak karşı bir davayı kabul etmiş olur. İletişim bölümünden yazının kaldırılması hususunda ki ilgili belge, görsel ve materyalleri yönetime bildirmeniz gerekmektedir.

*Gizlilik unsuruna bağlı olan yazım kuralları ve kullanım şartları, kuralların değişiklik hakkının domatessuyu.com yönetimi tarafınca haklarının saklı olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

Size Sunduğumuz Seçenekler:

*Tarafımızla kişisel bilgilerinizi paylaşmayabilirsiniz. Tarayıcınızdan çerez kullanımına onay vermeyebilirsiniz. Fakat bu durumda bazı hizmetlerimiz ve özelliklerimiz verimli çalışmayabilir.

*Size en iyi şekilde hizmet ve çözüm sunabilmek adına kişisel verilerinize istediğiniz anda erişim sağlamayı, hata var ise düzeltme imkanı ya da silme özelliğini kullanabilmeniz için yeterli çabamızı iyi niyetimizle gösteriyoruz. Olanaklarımızı sizlerin lehine olumlu olarak sunuyoruz.

Gizlilik ilke ve politikası, tüm şahıslar için geçerlidir. Efsonet hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar gizlilik politikasını ve tüm şartları kabul etmiş sayılır.

Kapalı
Kapalı