Hakkımızda

Güncel ve toplumsal olaylarla tatlı bit bakış atıyoruz! Anne-Çocuk, Genel kültür, Finans, Gezi-Tatil ve Kültürel-Yemekler konularını sizler için araştırıyoruz ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz. Gebelikte doğuma ve doğum sonrası bebek büyütme evrelerine kadar aklınıza takılan ya da cevap aradığınız tüm soruların cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz. Cennet ülkemizin en güzel köşelerini ya da şehirlerini tek tek araştırıyoruz ve gezilecek tüm yerleri hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Gezmeye ya da iş seyahatine gittiğinizde size rehberlik edecek güzel yazıları ve fotoğrafları paylaşıyoruz.

Yöresel yemeklerimizi ve lezzetlerini derliyoruz ve sizlere harika yemek tarifleri hazırlıyoruz. Ayrıca nerede ne yenir ya da nerenin nesi meşhur bilerek gitmek ya da bilerek yemek çok daha zevkli…

Topluma ışık tutan ya da en çok merak edilen konuları derleyerek sizlere bir nebze de olsa destek olmaya çalışıyoruz. Aklınıza takılan ya da merak edip soramadığınız tüm sorulara tek tek cevaplar bulmaya çalışıyoruz.

Para, finans, kredi ya da ekonomik olarak sizin için değerli olan tüm parasal konular hakkında bilgi verici ve aydınlatıcı makaleleri araştırarak yazıyoruz. Bizlere yönettiğiniz soru ya da merak ettiğiniz tüm konuları uzmanlarına danışarak ve konuşarak sizlere doğru cevaplar oluşturmaya çalışıyoruz.

Efsonet olarak yazarlarımız ve editörlerimizle sizlere eğlenceli ve bilgi verici içerikler hazırlamaya dikkat ediyoruz. Herkesin anlayacağı dille açık, net ve özgün içerikler üretiyoruz. Daha önceden hiçbir sitede bulamayacağınız ya da merak edip cevap bulamadığınız konuları sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Saygı, sevgi ve hoşgörü temelinde, sosyal sorumluluk ve etik kuralların uyan, yenilikçilik ve yaratıcı içerikleri samimi bir dille sunmaya çalışan ekibimizle sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Güvenilir ve konusuna hâkim yazarlarımız sizler için saatlerce araştırmalar yapıyorlar, amacımız özgün kaliteli ve açık bir dille sunum yapmak!

Bizlere yorum bırakarak fikirlerinizi beyan ederseniz sizlerin isteği doğrultusunda içerikler ya da yayınlar hazırlamak isteriz. Olumlu ya da olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyoruz! Son olarak, hayat bize sunulan en güzel hediye. Bizlerde sizlere bu pencereden sunumlar yaparak hayatınızı güzelleştirmeye çalışıyoruz. Bizi takip ederek bu yolda bizimle olur musunuz?

Kapalı
Kapalı