Genel Kültür

Pubg Mobile En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler

Pubg mobile sürekli olarak güncelleme gelmekte ve oyunda birtakım değişiklikler yaşanmaktadır. Oyun içinde işaret fişeği bulanlar, oldukça şanslıdır. Oyun içerisinde ekipmana ve silaha ihtiyaç duyulmakta ve bulmak için drop aramaya çıkılmaktadır. Özellikle Pubg mobile oyuncuları, pubg işaret fişeği mağarası aramaktadır. Haritada rastgele dağıtılmış olarak bulunan işaret fişeğini bulmak için dolaşmak gerekmektedir.

Pubg İşaret Fişeği Nereden Çıkar?

Air dropu çağırmak için işaret fişeğine ihtiyaç duyulduğundan, pubg işaret fişeği nerden çıkar 2020 sorusu merak edilmektedir. Hangi haritada oynanırsa oynanılsın, haritayı iyi bir şekilde takip etmek gerekmektedir. Yeni güncellemede, işaret fişeği bulmak son derece önemlidir. İşaret fişeği en çok Georopol alanında bulunmaktadır.

Pubg İşaret Fişeği Çıkan Yerler

Çeşitli bölgelerde çıkabilen işaret fişeğini, düşmanın az olduğu bölgede kullanmak daha mantıklıdır. İşaret fişeği atıldığı zaman düşmanın ilgisini çekeceğinden dikkatli olunmalıdır. İşaret fişeği bulmak isteyenler, pubg işaret fişeği nerede çıkar sorusunu merak etmektedir. İşaret fişeği kullanarak airdropları ayaklarına kadar getiren oyuncular, büyük avantaj sağlamaktadır.

Hayatta kalma olasılığının az olduğu ama pubg işaret fişeği olan yerler arasında Pochinki vardır. İşaret fişeğini bulmak da kullanmak da son derece basittir. İşaret fişeğini bulduktan sonra havaya doğru fırlatarak airdropları çağırmak mümkündür. Eğer oyuncudan önce başka bir oyuncu işaret fişeğini kullanmışsa, airdropların gelmemesi normaldir. İşaret fişeğini ilk kullanan oyuncu, büyük avantaj elde etmektedir.

Pubg İşaret Fişeği

Sınırlı sayıda yer alan pubg işaret fişeği oyuncak bulmak için haritaya egemen olmak gerekmektedir. Pubg oynayan oyuncuların yüzünü güldüren işaret fişekleri, çoğunlukla tek katlı evlerde bulunmaktadır. İşaret fişeğinin yanında bulunan pakette, zırh ve silahlar olmaktadır. Sürükleyici yapısı ile milyonlarca kişi tarafından oynanan Pubg mobile, güzel karşılaşmalara sebebiyet vermektedir.

İlginizi Çekebilir
Asdep Nedir?

Oyuncu kitlesinin her geçen gün artması ile birlikte pubg lite işaret fişeği nerede olur sorusu merak edilmektedir. İçeriği son derece zengin bir oyun olan Pubg mobile, işaret fişeği gibi güncellemeler ile oyunculara güzel heyecanlar yaşatmaktadır. İşaret fişeğinin kullanılması ile birlikte oyuncunun tam dibinde içi dolu drop gelmektedir.

Pubg Mobile İşaret Fişeği Nerede Olur?

Pubg mobile oynarken işaret fişeği bulmak oldukça kolaydır. İşaret fişeğini kullanırken havaya ateş etmek gerekmekte, yere ateş edilmesi durumunda hava desteği alınmamaktadır. İşaret fişeğinin fazla olmasından dolayı Pecado’ya iniş yapan oyuncu sayısı son derece fazladır. İşaret fişeği avına çıkanlar, Power Grid bölgesinde hangarlara bakmalıdır.

Şansını denemek isteyenler, pubg mobile işaret fişeği nerede olur sorusunun cevabını merak etmektedir. Güncellemelerin gelmesi ile birlikte işaret fişeklerinin sürekli olarak yerleri değişmektedir. İşaret fişeğini kullanarak düşmanların ve rakiplerin dikkatini çekmek mümkündür. İşaret fişeğinin atılması ile birlikte birçok rakip ilgisini o tarafa yönlendirmektedir. Fişeği atmadan önce pusu kuran oyuncular, rakiplerinin büyük bir bölümünü öldürebilmektedir.

Pubg Mylta Power İşaret Fişeği

İşaret fişeği temin edildikten sonra boş bir araziye giderek pusu kurmak gerekmektedir. Pusunun başarılı olmasını sağlayan pubg mylta power işaret fişeği oyuncunun başarılı sonuçlar elde etmesini sağlamaktadır. Oyunun oynandığı haritaya göre işaret fişeklerin dağılımı değişmektedir. Genellikle işaret fişeklerine kıyı bölgelerinde rastlanılmaktadır.

Haritayı keşfetmeyi amaçlayan oyuncular, mutlaka pubg prison işaret fişeği bulabilmektedir. İşaret fişeğini kullanmak için sadece nişan almak ve ateşleme yapmak yeterlidir. İşaret fişeğinin ateşlenmesi ile birlikte uçak bulunulan konuma bir bakım paketi bırakmaktadır. Sınırlı sayıda olan işaret fişeklerini bulmak için acele edilmelidir. İşaret fişeğini bulan oyuncular, üstünlük sağlamaktadır.

Pubg Mobile Rakibe İşaret Fişeği Atmak

İlginizi Çekebilir
Deprem Nedir? Önceden Bilinebilir mi?

Bazı oyuncular, adam öldürmek için pubg mobile rakibe işaret fişeği atmak seçeneğini tercih etmektedir. Ama şu unutulmamalıdır ki işaret fişeği ile rakibi öldürmek, hatta zarar vermek mümkün değildir. Rakip ne kadar yakın olursa olsun, işaret fişeği rakibe zarar vermemektedir. İşaret fişeğini havaya sıkarak üstün bir silah sahibi olmak önerilmektedir.

İşaret fişeği tıpkı gerçek hayattaki gibi yardım işareti olduğundan, rakibe en ufak bir zarar vermemektedir. İşaret fişeğinin sıkılması ile birlikte kırmızı bir duman belirmekte olup drop gelene kadar kırmızı duman durmaktadır. Kırmızı duman sayesinde dropun düşeceği yer belli olmaktadır. Dropu almak isteyen birçok rakip oyuncu da bu anı kollayacağından, dikkatli olmakta fayda vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu